Главная » Статьи » Авторские

עופרת יצוקהיציקות עופרת יכול לירות תוכניות הרסניות חמורות. הם בסדר גודל של שעווה יעיל יותר. עבודה עם עופרת זה לא קל וזה לא בטוח. ישנן שיטות רבות. קחו עוד אחד מהם.עובדים כאן עם נוצרי egregore.
כמו עם כל הנהלים של יציקות ניתן לחלק כמה שלבים:
- הדרכה;
- חיבור egregore הרצויה;
- שווי;
- הסרה של מידע;
- הליהוק בפועל;
- סגירת ערוץ egrogorialnogo;
- השחזור.

מדד יציקות איכות העשויים עופרת, הוא הידרדרות חדה של המטופל תוך 6 שעות לאחר יציקת 1 ועד 3 ימים לאחר מכן. תמיד להזהיר את המטופל על כך. יכול להחמיר מחלות כרוניות יש לעיתים קרובות דיכאון ופסיכוזה. במקרים בהם יציקות המשמשים כחלק משגרת הגלות, הם תכופים מאוד, הקאות עיכול.
אני ממליץ לעשות מגוון של שלושה ימים של עופרת יצוקה - כלומר, במשך שלושה ימים על הליהוק.

אז בואו נתחיל. 1 ו 2 הם הליהוק אותה, 3 מאופיין במיחזור כי הליהוק הוא בחמאה, כמו גם,.
א הדרכה. הכן חתיכת עופרת (בגודל של כף), בשתי ידיים (300-400 מ"ל) מים קיבולת, כוס שמן צמחי, 50 גר '. שדה יבש לענה, 300-400 מ"ל של meltwater, 100 חמאה, 3 נרות שעווה הכנסייה, סיר פח קטן, נמוך, מעט מלח.

החולה מסיר את כל טבעות, צמידים, שרשראות. הוא יושב עם הגב אליך. אתם שופכים את המים במיכל מומסת.החולה יורד אל ריק מים האמה של שתי הידיים, כדי שלא לחצות את האצבעות במשך 5 דקות.
להדליק נר שעווה. לקרוא את "אבינו" על נר, חצה את עצמו שלוש פעמים.

מכניסים את הסיר על האש, במחבת לזרוק קמצוץ טרגון מיובש. לענה הפכה גחלים. לאחר מכן, להניח לה להוביל.
בזמן עופרת מחומם, החולה לוקח את הידיים מן המים ומנער את טיפות מים לתוך מיכל עם מים.האצבע האמצעית של ידו השמאלית מטבלים לתוך כוס שמן צמחי ושש טיפות טיפות שמן אל תוך המים. לא לנגב את האצבע, הוא "מצייר" הצלב בכף ידו הימנית.
יושב המטופל על גבו.
2
. המטופל יושב עם הגב אליך. שים יד שמאל על הצוואר שלו, נכון לשמור על נר דולק. קראנו את "אבינו" - לאט וברור. אם הכל ילך כשורה - יתחיל לפהק, או לחץ (או רעש) באוזניי
3
שלוש. "שווי" במקרה זה פירושו רק לעזור. כלומר, להשתמש בכל תפילה מוכרים לך (העלילה, , וכך הטקסט) על מה לבקש עזרה
 egregore מבלי להשתמש בכוח שלהם, או זמן לא למשוך שלהם. למשל זה: "האם הקדושה של אלוהים, עוזר אלוהים, עופרת ידי. לא ניתן להתייחס משרתו של אלוהים (שם) של האם הקדושה ביותר של אלוהים מרפא. לא לשפוך את עצמה אם האלוהים הוא בידי. בשם הרוח, האב הבן הקודש. אמן "," או "לא, אני מטביל אותך, אלוהים עצמו מחזיק צלב. לא, אני אעזור לך, ה 'עוזר לך .. בשם הרוח, האב הבן הקודש. על רצונו של הבורא. אמן. "
כלומר, מיועד להיכנס egregore מסד הרצוי ולחבר לעבודה של "האדם השלישי"

4. עבודה עם עופרת מסוים, בשל העובדה להוביל במהירות קופא. כל כך הרבה עבודה על מערכות אחזור מידע לעבור מים בקונספירציות לדבר בקשות עופרת ומים. הטכניקה הינה אישית ואינה שונה בהרבה מעבודה עם שעווה.רק מציע לך להתאמן כל צ'אקרה נגד כיוון השעון מאחור. אז אם אתה משתמש יצוק מתאים תפילותיהם ולחשים, כמו תינוק באמצעות קנוניה ידועה: "אל תקרא לי, אני לא מתחנן, אני לא מבטא. הסיבות, זמר, חורץ את הבתולה מרי - עוזר אמבולנס - עם פיו, אצבעותיו, רוח הקודש שלו עבד ה '(שם התינוק) פחד ילדותי, עם ראש שופע, עם לב של לבבות, של צידי החזה, הסחוס של הרוח, סוס, סחף, קרוס, העין, יער, שעה, חצי שעה, דקה, דקה וחצי, עם עצמות צהובות עם גוף לבן עם דם אדום. עם הזמן שלי על המבטא שלי. "במקרה ספציפי זה, המים מחזיק בידו השמאלית את עצמך.
5
. כאשר מטילים את המטופל שומר על קערת מים בידו השמאלית, נכון, לוחצת לאגרוף. עופרת יצוקה במיכל בשיעור ממוצע.

6
. סגור את החיבור בזכות egregore.


7.
 עופרת לא צריך לזרוק. אחרי הליהוק ופרשנות, שמים עופרת למחבת ומוסיפים את לענה יבשה. שמור את המחבת מעל פרוסת לחם עד עופרת נמסה. כל התוכניות שליליות וכו 'להיכנס הלחם. אז פרוסת לחם יאכיל את החיה. באותה שיטה ניתן להשתמש בשעווה, אבל חכה, זה היה להרתיח את השעווה.

לכבות נר ביד, לתת לחולה זה יהיה מואר עד סוף הבית. במים, שופכים קורט מלח, ואז לשפוך לתוך הביוב. מיכל עם מים לשטוף לפחות 5 דקות במים זורמים.

הליהוק 3 מבוצע בחולה מראש מחית בידי חמאה 2. בעקבות עופרת זו, ברור על שיטת כמתואר לעיל, שמן מורכב בקפידה יציקות של קיבולת, עטוף בנייר עם נר ולשרוף את הנר במעבר הולכי הרגל.

הטיפול יציקות לאדם הכל, התמונות הן לעתים קרובות דומה שעווה, אבל הם חדות יותר את כמות הפרטים בסדר. אני רק אגיד דבר אחד רע כאשר שפכו "צינור" - צינורות חלולים עשויים נייר - נוכחותם זמינות 100% של ריקבון. אם השחקנים מחולק לחלקים גדולים - סימן טוב, זה אומר שאתה עובד לשווא)

איך ולמה עשה את העבודה הליהוק?.

שדה אדם יש מבנה מסוים ברמות שונות, אבל תמיד תכלילים זרים (תוכניות פנימיים או חיצוניים, קוביות וכד ') גם המבנה הוא תמיד שונה מהמבנה הרגיל של שדות האנרגיה האנושיים.

לניקוי, להחיל מגוון של חומרים, אבל הם תמיד נכס דומה מאוד - יכול לשנות מצב צבירה. די בקלות, "צועדים" התנאים. והכי חשוב, תמיד להתאים את כלל 1 - בנסיבות שונות לשמור מידע על חנויות אחרות, לטובת 3. החומרים הנפוצים ביותר חומר דמוי שעווה חמה ניקוי ומתכות. על ההיתוך, הם מנקים את, נותן סביבה זוכר, זוכר קירור.
שעווה היא שימוש יותר לניקוי האוויר, ניקוי מתכת אסתר וגופים דקים יותר. למופת, אבל לא מדויק כלל - כך עולה טמפרטורת ההתכה, הגופים העדינים יותר יוכלו לנקות.


אבל זה לא הכל.

בגוף האדם הוא איבר - טחול. יש פונקציות רבות, אך אחד החשובים ביותר - אוסף של זקנים, חולים, פצועים או מתים תאים דם אדומים. עושה את זה בצורה פשוטה מאוד.עיסת האדום של הטחול - סוג של רשת תלת מימדי המעביר רק את התאים האדומים של צורה רגיל, כי הוא בריא. פניו נותרו על הרשת נאכלים על ידי מקרופאגים.

כמו כן, משחק הליהוק. לקרוא כמה מגרשים, תפילה וכדומה, משחק, סוף סוף, רק כוונה אנו יוצרים רשת דומה להמיס, אשר בסופו של דבר בדיוק את התוכנית שברצונך להסיר. המבנים שנותרו לעבור את זה לא פגום. רק בגלל שאתה לא יכול לפגוע יציקות, אם אתה עושה הכל נכון. וזה מתחיל להיפרד בגלל עופרת להטיל בסופו של דבר. כלומר, לך להרוס את כל המבנה של התוכנית. ויכול להיות לפחות 100 יציקות ליום. או כל דבר רע בזה, כמו זר או כל דבר אחר מאשר התוכנית לא לגעת.

כן יציקות יכול להתבצע הרבה יותר, כולל פגיעה, להרוג את תקינות המגרש, אבל רק אם אתה יוצר מחשבה יוצרת הרלוונטית (רשת) בפרט.

להסיר כמה יציקות לחסום?


כל בלוק יש מבנה. מבנה כל מוסר או אבד שלמות. זה פשוט שונה, מאוד יעיל lyarvy בלוקים, אבל בלי שלו "מודיעין". אנחנו ליצור ולגרש. זה לא ניתן להסיר לחלוטין, אבל כרגע. לאחר מכן, כל מה לשחזר. רק אז לעבוד על עצמם, למצוא את שורש הבעיה, תיקון עצמי.


--
Источник: http://עופרת יצוקה
Категория: Авторские | Добавил: Ice_Attendant (13.02.2012)
Просмотров: 1489 | Теги: עופרת יצוקה | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]